fbpx

Rezervácia termínu

V prípade ak máte záujem o objednanie sa na konkrétny termín, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Následne Vás budeme kontaktovať či je daný termín k dispozícií.

Základné informácie

Vážení zákazníci, prosím Vás, aby ste nám pri objednávke termínu oznámili čo najpresnejšie množstvo prineseného ovocia, aby sme dokázali presne načasovať trvanie služby muštovania a tým pádom zabránili alebo minimalizovali riziko dlhého čakania ďalších zákazníkov. Je to pre nás veľmi dôležitá informácia aj vzhľadom na Vašu spokojnosť. Zároveň Vás prosíme o uvedenie druhu suroviny do poznámky v prípade ak Vami požadovaná nie je v zozname. Ďakujeme za pochopenie.


Súhlas so spracúvaním osobných údajov

Týmto udeľujem slobodný, vážny súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorým sa implementuje Nariadenie EÚ č. 2016/679 o ochrane osobných údajov a Smernica EÚ č. 2016/680 o ochrane osobných údajov pre políciu a orgány činné v trestnom konaní., prijaté Európskym parlamentom a Radou. (General Data Protection Regulation – GDPR) spoločnosti BROADER s.r.o. na účely zaradenia do databázy klientov a na marketingové účely.


Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať a je na dobu určitú 3 rokov.

Bezpečnostné overenie

captcha
Vážený zákazník, vzhľadom k tomu, aby sme eliminovali prípadný problém pri doručení rezervačného formulára, prosíme o dodržanie týchto odporúčaní:
  • Po odoslaní formulára prosím počkajte na potvrdenie o odoslaní, ktoré Vám bude systémom oznámené priamo na stránke.
  • V prípade ak sa Vám po korektnom odoslaní formulára neozveme najneskôr do konca nasledujúceho dňa, prosím kontaktujte nás na telefónnom čísle 0902 449 419

Ďakujeme za pochopenie

Powered by BreezingForms

Copyright © 2016 - 2020 | Muštáreň Jablonov | Všetky práva vyhradené
Obchodné podmienky | Reklamačný protokol