Rezervácia termínu

V prípade ak máte záujem o objednanie sa na konkrétny termín, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Následne Vás budeme kontaktovať či je daný termín k dispozícií.

Základné informácie

Vážení zákazníci, prosím Vás, aby ste nám pri objednávke termínu oznámili čo najpresnejšie množstvo prineseného ovocia, aby sme dokázali presne načasovať trvanie služby muštovania a tým pádom zabránili alebo minimalizovali riziko dlhého čakania ďalších zákazníkov. Je to pre nás veľmi dôležitá informácia aj vzhľadom na Vašu spokojnosť. Ďakujeme za pochopenie.


Súhlas so spracúvaním osobných údajov

Týmto udeľujem slobodný, vážny súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorým sa implementuje Nariadenie EÚ č. 2016/679 o ochrane osobných údajov a Smernica EÚ č. 2016/680 o ochrane osobných údajov pre políciu a orgány činné v trestnom konaní., prijaté Európskym parlamentom a Radou. (General Data Protection Regulation – GDPR) spoločnosti BROADER s.r.o. na účely zaradenia do databázy klientov a na marketingové účely.


Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať a je na dobu určitú 3 rokov.

Bezpečnostné overenie

captcha
Powered by BreezingForms

Copyright © 2016 - 2020 | Muštáreň Jablonov | Všetky práva vyhradené