fbpx

Objednávka produktov

V prípade ak máte záujem o objednanie sa na konkrétny termín, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Následne Vás budeme kontaktovať či je daný termín k dispozícií.

Základné informácie

Vážený zákazníci,

naše produkty si môžete objednať prostredníctvom tohto formuláru, mailom alebo telefonicky následne Vás budeme spätne kontaktovať pre záväzné potvrdenie objednávky a dohodnutie podmienok odberu. Tovar je možné vyzdvihnúť osobne na adrese Broader s.r.o., Zátišie 10, 831 03, Bratislava. V prípade ak si tovar neviete vyzdvihnúť, vieme Vám zabezpečiť doručenie na Vami uvedenú adresu (platové a termínové podmienky doručenia budú dohodnuté podľa konkrétnej objednávky).

Súhlas so spracúvaním osobných údajov

Týmto udeľujem slobodný, vážny súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorým sa implementuje Nariadenie EÚ č. 2016/679 o ochrane osobných údajov a Smernica EÚ č. 2016/680 o ochrane osobných údajov pre políciu a orgány činné v trestnom konaní., prijaté Európskym parlamentom a Radou. (General Data Protection Regulation – GDPR) spoločnosti BROADER s.r.o. na účely zaradenia do databázy klientov a na marketingové účely.


Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať a je na dobu určitú 3 rokov.

Bezpečnostné overenie

captcha
Powered by BreezingForms

Copyright © 2016 - 2020 | Muštáreň Jablonov | Všetky práva vyhradené
Obchodné podmienky | Reklamačný protokol